E77
E77 konsultacijos ir projektų vystymas

VIEŠBUČIŲ IR SPA PROJEKTAI

Kelionės kryptis – sėkmėMūsų komanda kuria, konsultuoja ir optimizuoja viešbučių, SPA ir sveikatos centrų verslą. Nesvarbu, ar norite optimizuoti esamą SPA arba viešbutį, ar atidaryti naują, mes pasirūpinsime visais verslo aspektais: sukursime koncepciją ir prekės ženklą, atliksime galimybių analizę, identifikuosime tikslinę rinką, parengsime architektūrinius sprendimus ir techninį projektą, atrinksime ir apmokysime personalą, parengsime projekto biudžetą, organizuosime atidarymą, taip pat teiksime paramą po atidarymo.

Sukaupę ilgalaikę viešbučių ir SPA verslo vystymo patirtį, Jums galime pasiūlyti visapusiškus sprendimus iš vienų rankų.

Koncepcija

Turite rūpesčių? Nebeturite rūpesčių. Jums sukursime unikalią istoriją, atliksime konkurentų analizę ir parengsime projekto biudžetą. Pasitelkę 15 m. patirtį, mes užtikriname gerus rezultatus.

Optimizavimas

Prireikus didinti veiklos efektyvumą – galbūt įvertinti silpnąsias puses ar peržiūrėti tikslus ir viziją, – mes sustyguosime procesus, kad visos verslo natos vėl skambėtų taip, kaip jos turi skambėti.

Parama

Mūsų viešbučių ir SPA verslo konsultantai – rinkodaros specialistai, personalo guru, virtuvės šefai ir architektai – padės įveikti kasdienius vadybos rūpesčius, o finansų specialistas išmatuos Jūsų verslo pulsą.

Specialūs projektai

Norite sukurti ypatingą projektą arba į meniu įtraukti originalų SPA elementą, bet nežinote, nuo ko pradėti? O mes žinome ir galime pasakyti, kaip, tad negaiškime ir pasikalbėkime dar šiandien!
E77 viešbučių projektai

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS IR PARAMA

Suderinta su Jūsų poreikiais


Išbandyta ir patikrinta, E77 kompanija yra patikima investuotojų ir viešbučių savininkų partnerė. Individualiai, atsižvelgdami į konkrečius poreikius, mes:
 • Konsultuojame dėl svetingumo verslo galimybių Jūsų vietoje.
 • Konsultuojame dėl galimybės gauti ES paramą.
 • Patariame, kaip optimizuoti viešbučio veiklą.
 • Vystome naujus viešbučių ir spa projektus.
 • Kuriame koncepciją ir prekės ženklą, rengiame strategiją.
 • Projektuojame ir planuojame interjerą.
 • Numatome kainodaros politiką.
 • Parengiame spa ir restorano meniu.
 • Organizuojame fotosesiją, sukuriame interneto svetainę.
 • Ir daug daugiau.
 • Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų specializuota patirtimi ir parama.


  Įmonės E77 kelias

  MŪSŲ ISTORIJA

  Mūsų kelias link E77


  Verslo projektų vystymo kompanija E77 pavadinta pagal Europos kelią E77, jungiantį šalis prie Baltijos jūros su centrine žemyno dalimi.

  2002 m. E77 pradėjo veiklą rinkodaros ir verslo vystymo srityje. Mūsų klientais tapo žinomos tarptautinės kompanijos: „Seat“, „Audi“, „Porsche“. Nuo 2006 m., kai Lietuvoje ir Rytų Europoje duris atvėrė nauji sveikatingumo centrai ir prabangūs viešbučiai, prisidėjome prie sėkmingo įvairių spa viešbučių veiklos vystymo. Didžiuojamės tuo, kad galėjome bendradarbiauti su Lietuvos Nacionaline SPA asociacija ir Lietuvos medicinos turizmo klasteriu.

  Šiuo metu bendradarbiaujame su daug esamų spa kompleksų ir viešbučių, taip pat vystome naujus projektus. Daugiau informacijos apie juos galite rasti dalyje PROJEKTAI.