E77 logo
Edita Škut

Edita Škut, Smiltynės Kurhauzo direktorė:

UAB TVB bendradarbiavo su Egle Rukšėnaite ir jos komanda E77 projektuojant viešbučio kompleksą „Kurhauzas“, esantį adresu Smiltynės g. 17, Klaipėda. Eglė su komanda specializuojasi viešbučių, spa ir poilsio paslaugų kūrimo / atnaujinimo srityje, todėl klientams gali pasiūlyti aukščiausio lygio žinias ir patirtį. Jie parengė spa viešbučio koncepcinį verslo modelį, išsprendė daug svarbių klausimų kuriant ir projektuojant paslaugų objektą, pasiūlė funkcionalių sprendimų, glaudžiai bendradarbiavo su mūsų architekte, jai padėjo, kontroliavo projektavimo eigą. Esame dėkingi Eglei ir jos komandai E77, kad jie laiku prisijungė prie mūsų komandos ir Smiltynės „Kurhauzas“ įgijo naują ir labai patrauklų veidą.
Paulius Jovaišas

Paulius Jovaišas, UAB „3 namukai“ direktorius:

Esame dėkingi Eglei Rukšėnaitei ir jos profesionaliai komandai už puikiai įgyvendintą netradicinį projektą. Lietuvos kultūros paveldo objektas, buvęs pirmojo Lietuvos prezidento vasaros rezidencijos kumetynas, 2016 m. prikeltas naujam gyvenimui bei paverstas jaukia poilsio oaze istorinėje Lietuvos vietoje.

Eglė profesionalė, todėl mes ja pasitikėjome ir suteikėme visišką laisvę realizuoti savo idėjas. Eglė su savo komanda sugalvojo ir įvertino galimą veiklos konsepciją Lietuvos istorinėje vietoje ir profesionaliai įgyvendino darbus nuo projekto sukūrimo iki aptarnaujančio personalo atrinkimo. Dizainas ir interjero sprendimai puikiai dera ir susilieja su istoriniame parke esančia gamta. Profesionali virtuvės įranga suteikia visas galimybes geriausiems virtuvės šefams įgyvendinti naujausias kulinarines idėjas ir nustebinti net išrankiausią svečią.

Malonu bendradarbiauti su profesionalais, mylinčiais ir puikiai išmanančiais savo darbą. Ačiū Eglei ir jos komandai!

Rimantas Černiauskas

Rimantas Černauskas, reabilitacijos centro UPA bendraturtis

Nuo 2015 m. gruodžio mėn. mūsų funkcionaliai išplanuotame, skandinaviško stiliaus, šiuolaikiškame reabilitacijos centre UPA siūlomos kokybiškos ir saugios reabilitacijos bei medicininės priežiūros paslaugos ir patogus apgyvendinimas Druskininkuose.

Eglė Rukšėnaitė kartu su mumis dirbo vienerius metus paskutiniame projekto etape kaip išorės konsultantė. Eglė ir jos komanda kūrė paslaugų ir produktų portfelį, atliko personalo ir išteklių planavimą, kūrė įmonės įvaizdį ir logotipą, rūpinosi interjero dizainu ir rinkodaros koncepcija bei vykdė kitas užduotis, kurias reikėjo užbaigti per labai trumpą grafiką ir neviršijant biudžeto. Bendradarbiavimo metu Eglė įrodė profesionalumą apgyvendinimo, SPA ir sveikatinimo paslaugų srityje.

Nacionalinė SPA asociacija

Lukas Mackevičius, buvęs Nacionalinės SPA asociacijos prezidentas

Eglė Rukšėnaitė yra žinoma kaip pirmaujanti SPA ir sveikatingumo konsultantė Baltijos šalyse. Ji konsultuoja ir remia valstybines, turizmo ir sveikatingumo organizacijas, privačias įmones ir asmenis. Jos darbas daugiausia grindžiamas koncepcijos vystymu, strategijos kūrimu, veiklos parama, pozicionavimu ir perpozicionavimu.

Nuo 2006 m. birželio iki 2011 m. rugsėjo mes dirbome kartu. Tuo metu aš ėjau įvairias aukščiausio rango pareigas „SPA Vilnius Group“ ir užėmiau prezidento poziciją Lietuvos Nacionalinėje SPA asociacijoje. Eglė tuo pat metu buvo „SPA Vilnius Group“ rinkodaros ir viešųjų ryšių direktorė bei Nacionalinės SPA asociacijos valdybos narė. Ji sėkmingai koordinavo visą rinkodaros ir viešųjų ryšių veiklą, kai 2008 m. atidarėme naują dienos SPA Vilniuje (kur aš dirbau dienos SPA direktoriumi), vystė ir sėkmingai įgyvendino visapusišką „SPA Vilnius Group“ perpozicionavimą, sėkmingai inicijavo rinkodaros skyrių, inicijavo ir įgyvendino daug įvairių užimtumo didinimo veiksmų tiek Lietuvos, tiek užsienio klientams.

Maža to, esu jai labai dėkingas už dalyvavimą Nacionalinės SPA asociacijos valdybos veikloje, nes ji padėjo sukurti ir įdiegti į rezultatus orientuotą rinkodaros ir komunikacijos strategiją. Jos indėlis padėjo mums tapti respektabilia institucija Lietuvos sveikatingumo industrijoje. Eglė yra entuziastinga, pozityvi, motyvuota, atsidavusi, darbšti, atspari stresui, lanksti ir į žmones orientuota asmenybė, išsiskirianti stipria ištverme. Ji yra labai kūrybinga ir gebanti mąstyti nestandartiškai. Neabejoju, kad jūs arba jūsų organizacija gaus naudos, pakviesdama ją dirbti kartu.