E77
Esė viešbutis

JAU BUVAI ESĖ? ISTORIJA, KURI PALIES

Parašyta pagal E77 sapną


Kai pirmąkart prieš ketvertą metų sutikome Rūtą ir Vytenį, pajutome: tai JIE. Vizionieriai, kurie supras, apie ką mes. O galbūt, polėkio apgaubti, išpildys su kaupu. Nesuklydome: 2021 m. duris atvėrė Esė – viešbutis, į kurį tikrai norėsi grįžti. Įkurdintas pušynotame Birštone, Esė apjungia nerealų masažą su jūros dumbliais, žaismingą meną, ledus pusryčiams, modernumo potyrius, numerį pagal Tavo nuotaiką.

Atvyk – čia aplinka sukurta KURTI. Rašyk savo istoriją tekstu, fotomenu, pasakojimu, svajonėmis.


Išsamiai apie ESĖ su foto skaityk naujajame STRUCTUM numeryje.

Eglė Ruksenaite

EGLĖ - BALTIJOS SPA AMBASADORĖ

Oficialu: Baltijos spa idėjų ambasada - E77


2022 metų pradžioje „E77“ įmonės įkūrėja Eglė Rukšėnaitė paskelbta Pasaulinės SPA Asociacijos (World SPA association) ambasadore Baltijos šalyse.

Nuo 2002 m. pradžios, kai Baltijos šalyse pradėti nedrąsiai žengti pirmieji SPA & Wellness žingsniai, Eglė Rukšėnaitė savo verslą rinkodaros ir verslo plėtros srityje pradėjo kaip E77 – įmonės, įsipareigojusios pasiūlyti išmanesnius, unikalesnius ir pelningesnius SPA viešbučius, medicinos ir sveikatos centrus. Per beveik 20 metų darbo SPA ir viešbučių projektų vystymo įmonė E77 praturtino savo portfelį ilgu medicinos centrų ir prabangių SPA viešbučių sąrašu – jau įgyvendintais ir tebevykdomais projektais.

Didžiuojamės Eglės prisijungimu prie Pasaulinės SPA Asociacijos ir linkime sveikatingo vėjo auginantis spa sparnus.


Visi tarptautiniai Pasaulinės SPA organizacijos ambasadoriai - čia.

LVRA

E77 TIKSLAS: INOVATYVUS SVETINGUMAS

Papildėme LVRA valdybos narių gretas


2022 m. pavasarį vykusiame visuotiniame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija (LVRA) susirinkime ketverių ateinančių metų kadencijai išrinkta nauja valdyba, kurią papildė 6 nauji, jauni, ir savo srities profesionalai viešbučių ir restoranų rinkoje. Prie valdybos narių prisijungė ir E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė.

Mūsų įmonės vadovei šiais metais tapus ir SPA ambasadorei World Spa Organization, atstovaujant Baltijos šalims, kartu sieksime integruoti tarptautinę patirtį Lietuvos sveikatingumo, viešbučių ir restoranu rinkoje.

Taip pat sveikiname Evaldą Šiškauskienę, kuri toliau tęs LVRA prezidentės pareigas.

Tikslai prisijungiant prie LVRA valdybos - atvežti Pasaulio patirtis, padėti integruoti inovacijas ir naujas tendencijas Lietuvos Viesbučių ir restoranų rinkoje, prisidėti prie naujai kuriamų Lietuvos viešbučių nacionalinio klasifikavimo, kas mūsų įmonės požiūriu turi labai stipriai patobulėti, nes pasaulis ir viešbučių rinka jau seniai ir gana drastiškai keičiasi.

Kauno kolegijos darbų gynimo komisija

SPA PROFESIONALŲ LAIDA NR.1!

Kauno kolegijoje praūžė baigiamųjų darbų gynimas


Pirmoji Kauno kolegijos naujosios studijų programos – Sveikatingumo ir SPA paslaugų vadybos – specialistų laida išleista į profesionalų rinką!

Birželio viduryje E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė turėjo garbės atlikti baigiamųjų darbų komisijos nario vaidmenį Kauno kolegijoje. Sveikatingumo rinka sparčiai auga ir jaučiama, kad sveikata tampa svarbiausia gyvenimo vertybe, o spa ir sveikatingumas nebeturi asociacijų tik su poilsiu ar prabanga, tai vis aiškiau suvokiama kaip būtinybė šių dienų pasaulyje.

Galime pasidžiaugti, kad visi 20 pirmosios laidos diplomantų yra motyvuoti, turintys tinkamų žinių bei noro įsilieti į šią rinką. Dėkojame Kauno kolegijai už prisidėjimą tobulinant Lietuvos sveikatingumo rinkos kokybę. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Lietuvoje daugėja profesionalių sveikatingumo ir SPA specialistų.

Kairėje - viešųjų gynimų komisijos nariai: Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros lektorė Aušra Liorančaitė-Šukienė, UAB „Draugystės sanatorija" direktoriaus pavaduotoja Ilona Kaubrienė, Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros lektorė Jūratė Dabravalskytė-Radzevičė, E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė ir Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas.

Viešbutis Esė

JAU! TAVO KURORTO ESĖ

Atvėrė duris viešbutis tūkstantmečio kartai


Gegužės pabaigoje - ilgai laukta naujiena: pirmieji smalsautojai rašė istoriją naujai duris atvėrusiame spa viešbutyje ESĖ.

Mažiau kontakto, daugiau privatumo. Išmanios savitarnos įsiregistravimo ir patekimo į kambarį technologijos, baseino užimtumo stebėjimas online taupo laiką bei užtikrina saugų poilsį su mažiau kontakto, kas taip svarbu šių dienų pasaulyje.

Moderni erdvė fantazuotojams, romantikams, šeimoms, soc. tinklų virtuozams. Parašyk savo kurortinį esė: meniškos erdvės, aukšto lygio interjeras ir kūrybai įkvepianti aplinka tiek viduje, tiek lauke.

Ekologiška kosmetika VOYA. Vienintelis spa Lietuvoje, kur gali išbandyti šią unikalią jūros dumblių kosmetiką. Ekologiška, ypač lepinanti odą, kvepianti jūra ir atostogomis kurorte.

E77 projektas. Koncepcija, verslo planas, darbas su architektais ir interjero guru - daug džiaugsmo proceso metu ir dar vienas E77 komandos kūdikis, pradedantis savarankišką gyvavimą.


Parašyk savo istoriją: esehotel.lt.

E77 naujiena HMI žurnale

LIETUVOS SPA – DĖMESIO AKIRATYJE

Profesionalams, profesionaliai


Baigiantis 2020-iesiems, reziumuojame: Lietuvos spa ir sveikatinimo paslaugų teikėjai tampa vis geriau žinomi ir vertinami kaip profesionalūs spa rinkos žaidėjai. Apie spa tendencijas ir idėjas Eglė Rukšėnaitė pasakoja vienam garsiausių svetingumo rinkai skirtų žurnalų „Hotel Management International“. Drauge su atstovėmis iš „Accor“ ir „Rocco Forte Hotels“ aiškinamės, kaip naujausios technologijos atrado kelią į spa pasaulį? Kaip dabartiniame pandemijos sukrėstame pasaulyje technologijos gelbėja spa centrus, o tiems, kas rūpinasi savimi, padeda skirti sau ne mažiau dėmesio nei anksčiau?

Visas straipsnis naujausiame „Hotel Management International“ leidinyje: HMI leidinys žiema 2020 m..

sauna and covid

E77 KELIAS Į BUKAREŠTĄ

Dar vienas tarptautinis spa projektas


Nauja idėja ir nauji džiaugsmai Rumunijoje – toks yra bendras E77 ir architekto Edgaro Neniškio komandos projektas. Šis ambicingas „Wellness Home“ spa centras mūsų vizijoje gimė kaip sveikatinimo ir laisvalaikio namai šeimoms, poroms, solo keliautojams. Jau dirbame ties sveikatinimo paslaugų paketu, kuris, žinoma, bus visai kitoks! Tikime, kas šis spa centras turi visas galimybes tapti vienu inovatyviausių Rumunijoje.

Kairėje: „Wellness Home“ projekto Bukarešte išorės vizualizacija. Parengė architektų studija arches.

sauna and covid

LĖTAS POILSIS VASAKNŲ DVARE

Zarasų kraštas: nauja spa kryptis?


Lėtai subalansuotas poilsis istorinėje aplinkoje, gurmaniški patyrimai, į gamtą įsiliejantis SPA ant ežero kranto: toks vienas naujausių E77 projektų Aukštaitijoje. Lietuviškumu ir krašto istorija alsuojančiame Vasaknų dvare geram poilsiui bus paruoštas naujas viešbutis, bravoras, šiuolaikiškas spa su pirtimis ir baseinu, ramaus atokvėpio vietos dvarą supančiame miške, smėlio paplūdimys ir malonaus tingėjimo terasa su vaizdu į ežerą.

Nuotraukoje: Vasaknų dvaro savininkas Alfonsas Kievišas, E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė ir Vasaknų SPA centro architektas Gintaras Čepurna.

sauna and covid

NAUJA ISTORIJA BIRŠTONE

Pirmasis savitarnos viešbutis Lietuvoje


Per pastaruosius penkerius metus pasikeitė požiūris į tai, kas yra SPA viešbutis. Sveikatingumas atrado kelią į kasdienybę, o aktyviausi būsimi ir esami sveikatingumo paslaugų vartotojai yra tūkstantmečio karta. Naujasis savitarnos viešbutis „Esė“ - dar vienas unikalus E77 projektas – yra pirmasis SPA viešbutis tūkstantmečio kartai Šiaurės Europoje, kur kokybiškos spa paslaugos bus siūlomos už tinkamą kainą.
Šiame viešbutyje svečiai neras įprastos registratūros – užsiregistruoti, įsikelti ir atsiskaityti bus galima naudojantis mobiliąja aplikacija. „Esė“ viešbutyje veiks gastrobaras, SPA zona, baseinas, mažųjų lankytojų lauks vaikų kambarys.
Esė – tai asmeninė istorija, vidiniai pamąstymai. Tam čia sukurta palanki terpė – meniška aplinka, galimybė kurti ir dalytis. Jau nuo rudens!
sauna and covid

PIRMIAUSIA - STIPRUS IMUNITETAS

Kaip rūpinsimės savimi po Covid-19?


E77 komandos ir spa rinkos ekspertų nuomone, po pasaulį sudrebinusios koronaviruso pandemijos, žmogaus imuninės sistemos stiprinimas, sveikatinimas, profilaktika taps pirmo būtinumo prekėmis.

„Kai sulauksime epidemijos pabaigos, kai bent minimaliai atsigaus ekonomika, žmonės dar stipriau nei bet kada anksčiau suvoks, kaip svarbu kasdien rūpintis savo sveikata. Šiandien ypač akivaizdu, tik stipri imuninė sistema gali padėti išgyventi, ir gyventi kokybiškai. Sveikatinimas, imuninės sistemos stiprinimas taps viena prioritetinių sričių“, teigia E77 strategė ir spa rinkos ekspertė Eglė Rukšėnaitė.

Sveikatinimo svarbą stiprinant atsparumą infekcijoms akcentuoja ir pasauliniai sveikatinimo rinkos ekspertai. Antai integruotosios medicinos ekspertas, profesorius Marc Cohen teigia: „Yra patvirtintų įrodymų, kad visi žinduoliai naudoja karštį (kuris pasireiškia karščiavimu) imuninei sistemai stimuliuoti, kad būtų suaktyvinta baltųjų kraujo kūnelių ir antigenų gamyba kovai su virusinėmis ir bakterinėmis infekcijomis. Ne be reikalo nuo seno žmonės naudojo šilumą (pavyzdžiui, sauną) profilaktikai ir gydymui. Maža to, lankymasis pirtyje gali padėti sušvelninti nerimą dėl koronaviruso situacijos, pakelti nuotaiką. Inicijavus visuotinį karantiną, uždarytos viešos pirtys, sveikatinimo centrai, tačiau tikėtina, kad ateityje pirtys, karštos maudynės galėtų būti integruotos į globos namų, reabilitacijos įstaigų, net ligoninių veiklą, tokiu būdu ateityje apjungiant įprastą mediciną ir sveikatinimo praktiką“.

European Health Prevention 2019

SPA PROFESIONALAMS – APIE LIETUVĄ

Unikalios sveikatinimo tradicijos


Naujausiame SPA BUSINESS metiniame kataloge skleidžiame žinią apie Lietuvos kurortus, numatomas dideles investicijas artimoje ateityje, taip pat sveikatai palankius gamtos išteklius ir intensyvią infrastruktūros modernizaciją, puikiai papildančią šimtmečius naudojamas sveikatinimo procedūras. Visada smagu paminėti mūsų išskirtinumą, ypač efektyvią kurortuose taikomą gydomąją procedūrą – vertikalią vonią.

SPA BUSINESS HANDBOOK – kasmet leidžiamas, spa ir sveikatinimo profesionalams skirtas katalogas, kuriame apžvelgiamos naujausios sveikatinimo tendencijos, rinkos, kalbinami įvairių šalių specialistai.

Visas tekstas internete (žr. 80 psl.): spahandbook.com/2019

Nuotraukoje: ištrauka iš SPA BUSINESS HANDBOOK 2019 (80 psl.).
European Health Prevention 2019

KONFERENCIJA WIESBADEN

European Health prevention 2019!


Lapkričiui įpusėjus – susitikimas su sveikatinimo ir spa profesionalais iš daugiau kaip 20 valstybių tarptautinėje konferencijoje „European Health prevention 2019“ Vokietijoje. Už gerą turinį ir įdomias pažintis esami dėkingi organizacijai „Quality in Health Prevention“, ESPA ir Wiesbaden miesto savivaldybei, kur vyko renginys. Jau nebe pirmi metai pastebime, kaip Kinija atidžiai stebi ir mokosi iš Europos SPA kurortų ir medicinos centrų, aktyviai vysto naujus sveikatinimo ir SPA centrus, skirtus prevenciniam gydymui, poilsiui ir reabilitacijai. Šių centrų pagrindas yra natūralūs gamtos ištekliai – terminis ir mineralinis vanduo, gydomasis purvas, kiti gamtos resursai. Tai, kas Senajame žemyne pažįstama šimtus metų, Kinijoje yra nauja patirtis.

Nuotraukoje iš dešinės: E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė su Kinijos terminio vandens turizmo asociacijos direktore Cindy Zhang ir SPA centrų operatorių įmonės Cobase SPA generaliniu direktoriumi, gydytoju Anton Han.
E77 ir InnovaSPA

PASLAUGŲ EKSPORTO SUBTILYBĖS

Nuo Laplandijos iki Jeruzalės


Kodėl sveikatinimo paslaugas parduoti Izraelyje visai ne tas pats, kas Lenkijoje? Ar skiriasi skandinavų poreikiai nuo vokiečių pageidavimų, ir kokia verslo kalba kalbama Rusijoje? Parduoti tiesiogiai, o gal geriau naudotis tarpininkų paslaugomis?

Spalio 11 d. forume „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“ su šaunia draugija diskutavome apie diplomatijos subtilybes eksportuojant paslaugas, nenumatytas kliūtis ir kitus nevadovėlinius dalykus.

Nuotraukoje iš kairės: moderatorius ir „Kika group“ eksporto vadovas Paulius Ausmanas, E77 vadovė Eglė Rukšėnaitė, „Asmens sveikatos klinika“ direktoriaus pavaduotojas Andrius Jonutis, „Eglės sanatorija“ verslo plėtros direktorius Edgaras Briedys, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.
E77 ir InnovaSPA

ĮKVEPIANTIS VIZITAS PORTUGALIJOJE

Balneologija ir kurortologija – kaip studijų kryptis


Drauge su atstovais iš 8 Europos šalių dominės Portugalijos kurortologijos patirtimi. Portugalija nustebino aukšto lygio balneoterapijos žiniomis ir praktiniu taikymu visuomenės sveikatai stiprinti.

Porto universiteto Medicinos fakultete sužinojome daug įdomių dalykų apie balneoterapiją Portugalijoje, kodėl ten tokios populiarios inhaliacijos procedūros, ir tai, kad universitete intensyviai vykdomi moksliniai tyrimai balneologijos srityje.

Datos: 2019 m. rugsėjo 23–28 d.

Nuotraukoje: E77 vadovė Eglė Rukšėnaitė su Porto universiteto Medicinos fakulteto profesoriais António Albino-Teixeira, Altamiro Manuel Rodrigues da Costa Pereira ir kt.

E77 PROJEKTAMS – ŽINIASKLAIDOS DĖMESYS

Naujausios mūsų projektų apžvalgos profesionaliuose leidiniuose


Prabangus miego SPA Druskininkuose, tūkstantmečio kartos viešbutis Birštone, InnovaSPA tarptautinio projekto veikla – metams nė nepasibaigus, jau sukaupėme gražią krūvelę straipsnių ir pranešimų žiniasklaidoje apie mūsų prižiūrimus projektus.

Pastebime, kad Lietuvos SPA projektais vis daugiau domimasi užsienio žiniasklaidoje, vis dažniau sulaukiame klausimų iš užsienio kolegų. Didžiuojamės, kad Lietuvoje vystomi projektai pastebimi tarptautiniu mastu. Gera būti to dalimi!

Nuotraukose: įvairios publikacijos užsienio ir Lietuvos spaudoje apie E77 projektus.

E77 ir InnovaSPA

SVEIKESNĖS VISUOMENĖS LINK

InnovaSPA atstovai lankosi Lietuvoje


E77 dalyvauja projekte, kuris padeda plėtoti inovatyvius sveikatos sprendimus Europos kurortuose. Šiuo metu projekte dalyvauja 8 Europos šalys: Prancūzija, Portugalija, Vengrija, Slovėnija, Rumunija, Lietuva, Latvija ir Lenkija.

Pagrindinis InnovaSPA projekto tikslas – tobulinti politiką dėl žinių perdavimo, dalytis galimybėmis taikyti novatoriškus sprendimus su partneriais sveikatos prevencijos srityse. Projektu siekiama spręsti visuomenės senėjimo problemas ir parodyti, kad, įdiegus novatoriškus gydymo ir priežiūros sprendimus, terminiai ištekliai ir SPA kurortai gali tapti sektoriumi, turinčiu didžiulį potencialą veiksmingesnei sveikatos priežiūrai užtikrinti.

Datos: 2019 m. liepos 19–21 d.

Nuotraukoje: #InnovaSPA Lietuvoje: bendromis pastangomis #SveikesnėsVisuomenėsLink. Džiaugiamės būdami to dalimi!

E77 lankosi InnovaSPAproject

TERMINIS VANDUO ATEITIES SPA

Tarptautinė konferencija InnovaSPA Prancūzijoje


Paskutinę kovo savaitę atstovaujame Lietuvai tarptautiniame #InnovaSPAproject kartu su partneriais iš 7 šalių (FR, HU, LV, PL, RO, PT, SI). Studijuojame Prancūzijos terminių vandenų kurortus, problematiką ir ateities galimybes, tariamės, kaip galime panaudoti terminį vandenį novatoriškiems gydymo sprendimams diegti.

Didžiuojamės, kad vertinant Lietuvos sveikatingumo kurortų lygį, Vakarų šalių fone atrodome itin pažangūs!

Vieta: Overnė-Ronos-Alpių regionas Prancūzijoje.


Nuotraukoje: Tarptautinio InnovaSPA Project dalyviai.

E77 lankosi Vichy kurorte

LIETUVA – PASAULIO SPA ŠALIS

Mūsų spa kurortams – didelės galimybės


2019 m. pavasarį pradedame apsilankymu viename seniausių ir žinomiausių terminio vandens kurortų pasaulyje – Vichy (Viši). Nuo Gallo-Romos laikų garsus kurortas per šimtmečius išsaugojo savo spindesį, taip pat eklektišką, bet kartu rafinuotą architektūrą. Kurorto mero rūpesčiu apsilankėme ir išstudijavome miesto istorines spa vietas ir kokybišką infrastruktūrą, biuvetes, ramybės ir atsipalaidavimo šventovę „Vichy Thermal Spa“ bei kitus žinomus spa centrus.

Pirmieji įspūdžiai? Lietuvos spa kurortai turi išties didelį potencialą tapti žinomais ir garsiais visame pasaulyje. Palyginome paslaugų kokybę, novatoriškus sprendimus, gamtinių resursų panaudojimą, ekologiškumą, užimtumo rodiklius ir drąsiai konstatuojame, kad Lietuva lenkia daug geriausių spa kurortų.

Nuotraukoje: susitikimas su Vichy miesto meru Frédéric Aguilera ir kurorto vaizdai.


E77 naujiena žiniasklaidoje

JIE KALBA APIE MUS

E77 projektas – profesionalioje spa žiniasklaidoje


Šių metų vasarį naujiena apie Miego SPA viešbutį 5* Druskininkuose pasidalijo įvairūs profesionalios spa žiniasklaidos portalai. SPA BUSINESS popieriniame žurnale taip pat pasirodė straipsnis, kuriame cituojama E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė, papasakojusi apie naująjį Amberton Green SPA Druskininkai. Šis unikalios koncepcijos viešbutis duris turėtų atverti jau šių metų rudenį.

Mes, E77 komanda, didžiuojamės, kad Lietuvos SPA projektai pastebimi ir vertinami tarptautiniu lygiu.

Naujojo projekto naujiena tarptautiniuose portaluose: bit.ly/2DQKlyn ir bit.ly/2BjPqxv .


Nuotraukoje kairėje: E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė pasakoja apie naująjį Amberton Green SPA Druskininkai žurnalo SPA BUSINESS 2019 m. vasario leidimui.

E77 susitikimas

JAE PLANUOSE – SVEIKATINGUMO CENTRAI

Sveikatos prevencija – sveikesnei visuomenei


Italija: Prasidėjus pasauliniam sveikatingumo rinkos profesionalų suvažiavimui, E77 vadovė Eglė Rukšėnaitė susitiko su JAE valstybinio sveikatos departamento, medicinos turizmo tarnybos direktore Dr. Layla Almarzouqi.

Šiuo metu JAE yra daug prabangių ir išskirtinių sveikatingumo, grožio puoselėjimo centrų; čia galima rasti visus garsiausius pasaulio spa prekės ženklus – „Four Seasons“, „Six Senses“, „Mandarin Oriental“ ir kt. Nepaisant to, JAE atsižvelgiama į būtinybę ugdyti visuomenę, kad žmonės gyventų sveikiau, rūpintųsi savo sveikata. Tie JAE ir aplinkinių šalių gyventojai, kurie jau supranta sveikatos prevencijos svarbą, šiuo metu sveikatos sustiprinti keliauja į Europos medicinos ir sveikatingumo centrus bei sanatorijas, nes šalies viduje tiesiog nėra tokių paslaugų.

Dr. Layla Almarzouqi sutiko su Eglės Rukšėnaitės įžvalgomis ir pasiūlymais, kad šalyje reikia diegti sveikatos prevencijos sistemą, kuri padėtų skleisti žinią apie sveiką gyvenseną. Sveikatingumo ugdymą galėtų vykdyti reabilitacijos ir sveikatingumo centrai, sanatorijos, kurių atsiradimą rinkoje turėtų inicijuoti JAE valstybinis sveikatos departamentas.


Nuotraukoje: E77 vadovė Eglė Rukšėnaitė su Dr. Layla Almarzouqi. | 2010 m. spalio 9 d.

VOYA: EKOLOGIŠKA PRABANGA IŠ VANDENYNO GELMIŲ

Kokybiški veido ir kūno priežiūros produktai iš jūros dumblių atkeliavo į Baltijos šalis


Airijoje, šalia Atlanto vandenyno įsikūrusios Walton (Voltonų) šeimos jau keturios kartos renka jūros dumblius rankomis.

Šeimai priklauso vandens procedūrų centras, kur atliekamos veido ir kūno priežiūros procedūros su jūros dumbliais, bei VOYA gamykla, gaminanti kokybišką kosmetiką su jūros dumbliais. Yra atskiros linijos tiek profesionaliam, tiek individualiam naudojimui.

Autentiškiems VOYA veido ir kūno priežiūros produktams gaminti naudojami veiksmingai odą drėkinantys rudieji jūrų dumbliai, kurių sudėtyje, be kita ko, yra polifenolių ir karotinoidų – galingų antioksidantų, skatinančių odos atsinaujinimo procesą.

VOYA kokybe pasitiki „Mandarin Oriental“, „Six Senses“, „Four Seasons“, „The Chateau“ ir kiti nepriekaištinga kokybe garsėjantys spa centrai ir viešbučiai. Airijos ministras pirmininkas Enda Kenny pasirinko šį sertifikuotos ekologiškos kosmetikos prekės ženklą įteikti JAV prezidentui Baltuosiuose rūmuose kaip dovaną nuo Airijos.

Mes, E77 komanda, didžiuojamės būdami oficialiais šio prekės ženklo atstovais Baltijos šalyse. Jei norėtumėte VOYA veido ir kūno priežiūros produktus bei puoselėjančias procedūras įtraukti į savo spa meniu, susisiekite su E77 komanda.

100 PROC. NATŪRALŪS @AROMA ALIEJAI – JAU LIETUVOJE

Oficialus atidarymas įvyko!


Gegužės 18 d. Japonijos ambasada Lietuvoje, japonų kompanija „@aroma“ ir japoniškų aromatų ambasadoriai Baltijos šalyse kompanija E77 su pasididžiavimu sukvietė garbius svečius į renginį „Aromatų erdvės kūrimas, kvapų poveikis kūnui ir protui“.

Renginio metu pasinėrėme į 100 proc. natūralius japoniškus aromatinius aliejus, sužinojome apie kvapų poveikį kūnui ir protui bei kaip šią slaptą galią japonai jau šimtmečiais išnaudoja kvėpindami savo viešąsias ir privačias erdves.

Kompanija „@aroma“ kuria profesionalius aromatus, skirtus naudoti interjero aplinkoje ir prekės ženklo komunikavimo projektuose. Renginio metu kompanijos atstovai – įkūrėjas Satoshi Kataoka ir profesionalus kvapų dizaineris Maurice Joosten pristatė šiuolaikišką požiūrį į aromatų erdvės kūrimo procesą taikant pažangiausias technologijas.

Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai bei neeiliniam ir įgaliotajam Japonijos ambasadoriui Lietuvoje Toyoei Shigeeda už šiltą priėmimą, įdomius pasakojimus ir gardžius japoniškus užkandžius.

@aroma Lietuvoje atstovauja E77 komanda. Prekių asortimentą galite peržiūrėti adresu www.at-aroma.net.

JAU GREITAI LIETUVOJE

Tarptautiniai sertifikatai sveikatingumo centrams ir spa viešbučiams


Šiais metais E77 pradeda bendradarbiauti su Europos SPA Asociacija ESPA, sveikatingumo ir spa centrus vienijančia organizacija, kurios pagrindinis siekis yra vystyti kurortų veiklą ir balneologiją, taip pat užtikrinti, kad gamtiniai gydomieji ištekliai, kurių pagrindą sudaro mineralinis vanduo, želdiniai, vanduo ir klimatas, taptų prieinami kiek įmanoma didesniam skaičiui piliečių ir lankytojų. ESPA nariams (SPA viešbučiams, reabilitacijos ir sveikatingumo centrams) teikiamos šios paslaugos:
    • Patikimas sveikatingumo ir SPA centrų sertifikavimas („EuropeSpa“).
    • Medicinos ir SPA projektų vystymas kartu su ekspertais.
    • Konsultacijos dėl teisės aktų ir nuostatų valstybėse narėse.
    • Kontaktų tinklas su asociacijos nariais ir operatoriais Europoje ir visame pasaulyje.
    • Parama moksliniams tyrimams ir informacija.

„EuropeSpa“ sertifikatai pasižymi aukšta reputacija ir plačiu žinomumu visoje Europoje. Į „EuropeSPA“ katalogą įtraukiami visi „EuropeSpa med“ ir „EuropeSpa Wellness“ sertifikuoti nariai. Šis katalogas – tai puiki informacinė platforma visos Europos turistams, kelionių organizatoriams ir sveikatos draudimo kompanijoms, ieškantiems aukštos kokybės SPA ir sveikatingumo centrų.

HOLA! NAUJAS TARPTAUTINIS PROJEKTAS ISPANIJOJE

Kaip mes kuriame istoriją


Visiškai naujas projektas flamenko ir koridos šalyje: E77 pradėjo vystyti dar vieną nuostabų objektą Ispanijoje. Šiuo metu bendradarbiaujame su kolegomis iš Ispanijos, kurdami unikalią medicinos kliniką ir SPA Marbelos kurorte. Statybos jau įsibėgėjo, tad netrukus pateiksime ir daugiau informacijos!

Nuotraukose (iš kairės į dešinę): E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė su legendiniu ispanų architektu Cesaru de Leyva. Antroje nuotraukoje – pradedami medicinos klinikos ir SPA statybos darbai Marbeloje.

E77 direktorė Eglė Ispanijos Blum klinikoje
Aroma ir E77

HALLO IŠ BERLYNO

Pro... Japoniją


Iš Japonijos pro Berlyną: E77 atveža kai ką išties unikalaus ir profesionalaus į Baltijos ir Šiaurės šalis. Bet ša! Kol kas tai – paslaptis, todėl stebėkite naujienas.

Nuotraukoje: E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė su Japonijos atstovais Berlyne. | 2017 m. lapkričio mėn.

E77 LANKOSI DUBAJUJE

Puiki vieta šviesioms idėjoms


Verslo kelionės po Dubajų metu 2017 m. rugsėjį E77 lankėsi daugybę pasakiškų viešbučių ir SPA, tarp jų – ir naujajame „Nikki Beach Resort & SPA Dubai“, išskirtiniame aukščiausios klasės spa viešbutyje, išsiskiriančiame įkvepiančias dizaino sprendimais ir nuostabiais panoraminiais vaizdais. Mums pavyko pasikalbėti ir pasidalinti profesinėmis įžvalgomis su „Nikki SPA“ direktore Roberta Lindow.

Nuotraukoje: E77 įkūrėja Eglė Rukšėnaitė su „Nikki Beach Resort & SPA Dubai“ direktore Roberta Lindow.

SVETINGUMO LYDERYSTĖS FORUMAS

2017 m. rugsėjo 18-20 d. | Dubajaus Pasaulio prekybos centras


E77 verslo kelionės į „International Hotel Show“ Dubajuje metu įsitikinome, kad viena tendencija nekelia nė menkiausios abejonės: pamirškite tas viešbučių žvaigždutes! Ši reitingų sistema praranda savo reikšmę iš dalies dėl to, kad niekas negali galutinai sutarti, ką tiksliai šios žvaigždutės reiškia. Vertinimo žvaigždutėmis sistema gali skirtis priklausomai nuo pasaulio dalies, šalies ar net šalies regiono. Buvo laikas, kai keturių žvaigždučių vertinimas simbolizavo prabangą. Vėliau atsirado penkios žvaigždutės, tada šešios, septynios... Dabar pasaulinė svetingumo rinka suka kitu keliu.

Nuotraukose: akimirkos iš „International Hotel Show“ renginio Dubajuje.

DOMITĖS SPA IR VIEŠBUČIŲ VERSLO TENDENCIJOMIS?

Kaip neprarasti priešakinių pozicijų


Kadangi senėjimas tampa visuotine 21-ojo amžiaus problema, vis daugiau žmonių neturi kito pasirinkimo, kaip išbandyti alternatyvius ir prevencinius sveikatos priežiūros metodus. Pasak „Global Wellness Institute“, sveikatingumas, pradedant joga, meditacija ir mankšta, taps vis populiaresniu priešnuodžiu prieš vis spartėjantį, chaotišką pasaulį..