E77
VOYA ekologiška jūros dumblių kosmetika Lietuvoje
VOYA ekologiška jūros dumblių kosmetika Lietuvoje

ODOS PRIEŽIŪRA SU JŪROS DUMBLIAIS

Ekologiška prabanga iš vandenyno gelmiųAirijoje, iš laukinio Atlanto vandenyno rankomis renkamais jūros dumbliais odos uždegimai gydomi daugiau kaip 300 metų.

Autentiškiems VOYA veido ir kūno priežiūros produktams gaminti naudojami veiksmingai odą drėkinantys rudieji jūrų dumbliai, kurių sudėtyje, be kita ko, yra polifenolių ir karotinoidų – galingų antioksidantų, skatinančių odos atsinaujinimo procesą.

VOYA kokybe pasitiki „Mandarin Oriental“, „Six Senses“, „Four Seasons“, „The Chateau“ ir kiti nepriekaištinga kokybe garsėjantys spa centrai ir viešbučiai. Mes, E77 komanda, didžiuojamės būdami oficialiais šio prekės ženklo atstovais Baltijos šalyse. Daugiau: voya.lt.

Norėtumėte VOYA veido ir kūno priežiūros produktus bei puoselėjančias procedūras įtraukti į savo spa meniu? Susisiekite su E77 komanda.

KAS?

Jau keturių Walton šeimos kartų nariai ruduosius dumblius rankomis renka Atlanto vandenyno pakrantėje, Slaigo mieste. Tai pirmieji pasaulyje sertifikuotų produktų iš jūros dumblių gamintojai.

KĄ?

Daugiau nei 10 metų VOYA siūlo rūpintis oda naudojant jų rezultatais pagrįstus, sertifikuotus veido ir kūno priežiūros produktus su jūros dumbliais. Jokių miltelių vonioje - tik tikri jūros dumbliai!

KIEK?

Daugiau nei 80 proc. jūros dumblių augalo sudaro mineralai, vitaminai ir kiti bioaktyvūs junginiai. Ši unikali gamtos dovana pasižymi nuostabia atkuriamąja ir priešuždegimine galia.

KAIP?

SPA ir sveikatingumo centrams esame parengę pažangias veido, kūno, rankų ir pėdų puoselėjimo procedūras, masažus ir vonias, tame tarpe ir procedūras nėščiosioms bei vaikams, su ekologiškais VOYA produktais.
@aroma produktai Lietuvoje

PROFESIONALI AROMATO KULTŪRA

Kaip kvepia Jūsų pojūčių erdvė?Plėsdami savo veiklą, E77 konsultavimo veiklą ir paslaugų asortimentą papildėme profesionalia Japonijos kompanijos @aroma produktų linija.

Kvapo dizainas viešbučių, prabangių parduotuvių, salonų, biurų interjere ir prekės ženklo komunikavimo (kvapų marketingo) projektuose tampa įprastas Europos šalyse, Australijoje, Japonijoje ir JAV. O nuo šiol kokybišką kvapų erdvę galėsime kurti ir Lietuvoje.

E77 atstovaujama @aroma gamina itin aukštos kokybės, tik natūralios sūdėties eterinius aliejus ir stilingus aromatų difuzorius. Dėl 100 proc. natūralių sudedamųjų dalių @aroma aliejai nėra erzinančiai intensyvūs, jie malonaus kvapo, turi teigiamą poveikį savijautai ir nuotaikai, sukuria prabangos įspūdį.

Erdvė, kurią reikia pajusti, aromatas, kurį reikia sukurti. Pradėkime naują, kokybišką kvapų kultūrą drauge! Visas @aroma asortimentas pateikiamas at-aroma.lt.

KIEK?

„Bloomberg“ agentūros duomenimis, per 2015 m. viešbučiai išleido maždaug 300 mln. JAV dolerių kvapų prekės ženklams, ir laukiama, kad iki 2020 m. šis skaičius didės iki 3,6 proc.

KUR?

Europos šalyse, Australijoje, Japonijoje ir JAV kvapo dizainas patalpoje plačiai naudojamas ne tik prabangiuose viešbučiuose, bet ir oro uostuose, autosalonuose, parduotuvėse ir biuruose.

KODĖL?

Net prabėgus metams, žmogus gali atsiminti kvapą 65 proc. tikslumu, uoslė ne tik paveikia nuotaiką, bet ir akimirksniu primena įvykius, vaizdus, vietas, apie kuriuos paprastai negalvojame.

KAM?

Malonų kvapą susiejus su preke, poilsio vieta ar paslauga, net po kurio laiko iškils teigiami prisiminimai, todėl aromatas tampa galinga priemone, didinančia kompanijos konkurencingumą.